Vážení klienti,
rádi bychom vás ujistili, že Kooperativa vám i nadále nabízí své služby v maximální možné míře. Čtěte dále…

Informace o Potvrzení o zdanitelných příjmech za rok 2019 z plnění za pracovní úraz zaměstnance nebo nemoci z povolání najdete zde.


Pojišťovna České spořitelny připomíná Světový den srdce a spouští zvýhodněnou akci

21. 9. 2016

Pojišťovna České spořitelny připomíná Světový den srdce, který letos připadá na pondělí 29. září.

K podpoře prevence kardiovaskulárních onemocnění se připojuje spuštěním zvýhodněné akce na pojištění vážných nemocí a úrazů. Všem, kdo si od 19. září 2016 do 30. listopadu 2016 v rámci FLEXI životního pojištění toto pojištění sjednají a v budoucnu je postihne infarkt myokardu, vyplatí dvojnásobek sjednané částky. Akce mohou využít i stávající klienti, kteří si toto pojištění do smlouvy poprvé přidají. Každý tak má možnost výhodně se zajistit pro situaci, která může, kromě jeho zdraví, ohrozit dlouhodobě i jeho schopnost pracovat a tím i finanční rozpočet.

„Kardiovaskulární onemocnění patří k nejčastějším příčinám úmrtí u nás. Infarkt myokardu postihne každoročně v České republice více než 22 000 lidí a asi čtvrtina z nich na jeho následky umírá,“ upozorňuje Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Srdeční onemocnění patří z těch vážných také k nejčastějším, které nám klienti nahlašují a za které vyplácíme pojistné plnění,“ dále uvádí Petr Procházka a dodává: „Léčba a případný návrat do pracovního života pak obvykle vyžadují svůj čas, může to být i několik měsíců. Proto je důležité se pro tento případ dobře finančně zajistit.“

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Navštívit nás můžete v 855 pobočkách po celé České republice.

Přeskočit na hlavní nabídku