Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Jedeme v tom s vámi 2015

26. 1. 2016

V rámci dlouhodobé spolupráce s obecně prospěšnou společností Asistence jsme podpořili projekt Jedeme v tom s vámi – jedna cesta městem jinak.

V rámci dlouhodobé spolupráce s obecně prospěšnou společností Asistence jsme podpořili projekt Jedeme v tom s vámi – jedna cesta městem jinak.

Projekt zprostředkoval účastníkům několikahodinovou zkušenost člověka s postižením – měli možnost zažít, jak se na vozíku a s asistentem dopravit na schůzku, domů či do práce. Cílem projektu bylo upozornit na současný stav příspěvků na péči pro lidi s nejtěžším postižením, který stačí pouze na čtyři hodiny osobní asistence denně.

Generální ředitel Pojišťovny České spořitelny Petr Zapletal si vyzkoušel práci asistenta a na vozík usedla Veronika Valentová, specialistka marketingu a CSR. Trasa vedla ze Šeberova do kanceláří pojišťovny na Budějovickou. Průvodcem jim byl Jakub Neubert, který pracuje ve společnosti Asistence jako instruktor asistentů a který sám potřebuje celodenní asistenci.

Projekt Jedeme v tom s vámi byl slavnostně zakončen 10. prosince v kině Světozor. Tento večer se zároveň nesl ve znamení premiéry filmu „Můj život s Asistencí“, který pojednává o životě Jakuba Neuberta a o účastnících projektu Jedeme v tom s vámi 2015.

Naše FLEXI životní pojištění podpořilo vznik filmu a zaměstnanci Pojišťovny České spořitelny pomáhali při organizaci večera jako dobrovolníci.

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku