Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Jak funguje FLEXI rizikové životní pojištění

FLEXI rizikové životní pojištění nabízí širokou paletu pojištění, která můžete libovolně kombinovat a měnit. Jste svobodný? Máte rodinu? Životní pojištění si můžete nastavit tak, aby odpovídalo vašemu aktuálnímu příjmu a životnímu stylu.

Myslet byste měli především na pojištění rizik s dlouhodobým dopadem. Každého z nás může potkat vážná nemoc, invalidita nebo těžký úraz a s tím spojená dlouhodobá pracovní neschopnost. Pojištění se pak stane řešením problémů souvisejících s propadem vašich příjmů. Pojištěním pro případ smrti dokážete zabezpečit své blízké v tíživé životní situaci. Následně si můžete pojistit i méně závažná rizika.

FLEXI rizikové životní pojištění myslí i na děti, kterým se neštěstí také nevyhýbají. Pojištění nemoci nebo úrazu pomůže, abyste se mohli soustředit především na uzdravení vašeho dítěte nebo mu poskytnout lepší péči.

Při náhlých zdravotních komplikacích, nebo když se potřebujete vyznat ve složitém systému sociální pomoci, může být také užitečná zdravotní a sociální infolinka MAJÁK.

Rádi vám poradíme s nastavením vašeho pojištění, tak aby vás dokázalo nejlépe ochránit.

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku