Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Výsledky ankety Zlatá koruna

1. 7. 2020

Šest pódiových umístění si pojišťovna Kooperativa odnesla z letošnímu ročníku ankety Zlatá koruna. Stala se tak nejúspěšnější pojišťovnou.

Svoji kvalitu potvrdilo pojištění TREND, které opět zvítězilo v kategorii Pojištění pro podnikatele. Bronzovou korunu v této kategorii navíc získalo pojištění START PLUS. V ostatních pojišťovacích kategoriích pak produkty pojišťovny Kooperativa obsadily svorně druhé a třetí místo. V kategorii Životní pojištění získalo stříbrnou korunu FLEXI životní pojištění, bronzovou korunu pak životní pojištění NA PŘÁNÍ. Podobně úspěšná byla Kooperativa v kategorii Neživotní pojištění, kde získalo stříbrnou korunu Auto pojištění NA MÍRU a bronzovou korunu Majetkové pojištění s připojištěním kybernetických rizik.

„Produkty a služby jsou zásadní faktory našeho úspěchu. Když si od nás klient koupí pojištění, svěřuje nám svůj klid a bezpečí. Také ale věří naší značce, tomu, že splníme, co jsme slíbili. Že poradíme. Že to, co si kupuje, má pro něj cenu a smysl. To je pro mě velmi důležité. Raději své služby nenabídnu, když si nejsem jistý, že mají pro klienta tu správnou přidanou hodnotu. A dlouhodobost je základní atribut. A zvláště v pojištění, kde se na nás klienti spoléhají desítky a desítky let a věří, že stále budeme silní a úspěšní, je dlouhodobá kvalita zcela zásadní. A proto nás každý další úspěch v soutěži Zlatá koruna tolik těší,“ oceňuje výsledky Martin Diviš, generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny Kooperativa.

Soutěž Zlatá koruna již 18 let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 196 produktů od 70 finančních společností. Nejlepší produkty v 15 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z téměř čtyř set finančních odborníků.

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku