Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Nové rizikové pojištění FLEXI RISK si sjednalo už tisíc klientů, nejčastěji jsou to profesionální řidiči

12. 3. 2018

FLEXI RISK, čistě rizikové pojištění, které uvedla na trh loni v listopadu Pojišťovna České spořitelny má už první tisícovku klientů. Poskytuje jim jednoduché, rychlé pojištění všech životních rizik, a to bez jakýchkoliv dalších poplatků a členění do rizikových skupin. Nejvíce si jej sjednávají lidé ve věku 39 až 45 let. Většinou jsou to muži, nejčastěji profesionální řidiči. Další nejobvyklejší profese klientů jsou dělník, zedník a hasič. Klientky nejčastěji pracují jako administrativní pracovnice, nebo jsou v důchodu. Nejvíce sjednávaná pojištění v rámci FLEXI RISKU, po pojištění pro případ smrti*, jsou pojištění trvalých následků úrazu, invalidity, léčení úrazu a pracovní neschopnosti. Za pojištění klienti platí průměrně 840 korun měsíčně.

K velkým výhodám FLEXI RISKU patří také 26% sleva za zdravý životní styl, zvýhodnění za sjednání významných rizik a možnost sjednat si vysoké pojistné částky bez zdravotního zkoumání,“ uvedl Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. „Klienti, kteří mají rizikové povolání nebo adrenalinové záliby také výrazně ušetří, protože díky tomu, že je neřadíme do rizikových skupin, neplatí obvyklou přirážku za pojištění. Naopak systémem slev zvýhodňujeme zdravý způsob života a zájem o své zabezpečení,“ doplnil Petr Procházka.

Hlavní výhody FLEXI RISKU:

 • Riziková pojistka bez investiční složky.
 • Jednoduchá pojistka.
  • Rychlé sjednání
  • Počátek pojištění hned následující den
  • Bez poplatků
  • Klient přesně vidí, co platí – systém účtenky
  • Výplata u úrazů ihned po stanovení diagnózy
 • Sleva 26 % za zdravý životní styl.
 • Sleva za komplexní rozsah pojištění.
 • Sleva za výši běžného pojistného – 10 % při pojistném od 1000 Kč měsíčně.
 • Vysoké limity bez zdravotního zkoumání.
 • Zdravotní posouzení jen k danému riziku.

 

Na FLEXI RISK včetně jeho kalkulačky se můžete podívat zde.

*FLEXI RISK vždy obsahuje pojištění pro případ smrti.

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku