Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Klienti Pojišťovny České spořitelny už rok hlásí pojistné události on-line

11. 4. 2017

Už rok klienti Pojišťovny České spořitelny hlásí pojistné události v oblasti životního pojištění on-line, prostřednictvím chytrého systému s individuálním navedením podle pojistné smlouvy.

Aktuálně on-line hlášení využívá téměř 3 500 klientů měsíčně. Každá čtvrtá pojistná událost je tak nahlášena elektronicky, bezchybně a z pohodlí domova.

„Klienti oceňujízejménato, že mají hlášení více pod kontrolou, a také rychlost likvidace,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny, a doplňuje: „Nejčastěji nám klienti hlásí, stejně jako na papírových formulářích, denní odškodné za úrazy a onemocnění.“

Pojišťovna České spořitelny on-line hlášení pojistných událostí nadále zdokonaluje. „Od dubna mohou klienti nahlásit on-line ošetřování dítěte,“ představuje nové možnosti on-line systému Petr Zapletal.

Praha

Soubory ke stažení

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku