Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Informace pro klienty

14. 12. 2017

Vedení naší mateřské skupiny Vienna Insurance Group (VIG) má záměr posílit obchodní vztah s bankovní skupinou Erste, zejména v oblasti neživotního pojištění. VIG se proto rozhodla sloučit své dceřiné společnosti Pojišťovna České spořitelny a Kooperativa s cílem spojit je v jeden právní subjekt k 1. 1. 2019 pod jménem Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

Plánovaným sloučením nedochází pro klienty k žádným změnám. FLEXI produkty životního pojištění jsou špičkovými produkty pro finanční zajištění ve vážných životních situacích, budou nadále v nabídce a budou rozvíjené i po sloučení v rámci pojišťovny Kooperativa.

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku