Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


FLEXI životní pojištění podeváté v řadě vítězem Zlaté koruny!

12. 6. 2017

Pojišťovna České spořitelny opět získala zlato v soutěži Zlatá koruna.

Její FLEXI životní pojištění si už podeváté v řadě odneslo zlatou medaili a potvrdilo tak už poněkolikáté svoji pozici nejlepšího životního pojištění na českém trhu. Ocenění převzal 8. června Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny. FLEXI životní pojištění je na trhu již 17 let a má jej sjednané více než milion klientů.

„Moc si vážím dalšího ocenění, které FLEXI získalo. Každý rok intenzivně pracujeme na novinkách, které do produktu vždy koncem roku zavádíme. Našim klientům tak můžeme nabídnout stále tu nejlepší finanční ochranu při vážných nemocech a úrazech,“ komentuje devátou medaili Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny a doplňuje: „Rád bych poděkoval všem, kteří se na celém procesu okolo FLEXI životního pojištění podílejí – zaměstnancům pojišťovny, obchodním partnerům i klientům, kteří mu věnovali svoji důvěru. Nadále budeme pracovat na tom, abychom ji nezklamali.“

Praha

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku