Vážení klienti. S ohledem na vládní opatření proti šíření nemoci Covid-19 a naši dobrovolnou pomoc hygienickým stanicím při trasování kontaktů, došlo k dočasnému omezení provozu infolinky. Obracejte se na nás prosím pouze v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Děkujeme za pochopení.

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.


Deník: Kolik úrazových pojistek můžu vlastně uzavřít?

6. 2. 2017

OTÁZKA: Zlomil jsem si na ledu ruku a mám dvě smlouvy s pojištěním úrazu. Lze je využít obě? Kolik takových pojistek vlastně může člověk mít?

 Martin Janeček, Nymburk

ODPOVĚĎ: Pokud máte pojistky dvě, jistíte se dvakrát, a tedy i pojistnou událost nahlásíte dvakrát. Počet smluv v životním pojištění není omezený, takže každý se může chránit dle finančních možností. Je však nutné ohlídat si součet pojistných částek u dávek, které se vyplácejí za den (například za pracovní neschopnost); celková částka by neměla přesáhnout obvyklý denní příjem. U dobré životní pojistky přitom nezáleží na tom, kde se nehoda stane. Například i v našem životním pojištění – které veřejnost zná pod názvem Flexi – platí pojistná ochrana po celém světě. Důležité je, aby zákazník měl v jejím rámci sjednané krytí úrazového rizika.

PETR PROCHÁZKA, ředitel úseku řízení produktů, Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Deník – Střední Čechy

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Vážení klienti,
je nám to velmi líto, ale v souvislosti s šířením nemoci COVID-19, uzavíráme nejméně do 2. 11. všechny naše pobočky. Můžete využít našich služeb prostřednictvím svého poradce, webových stránek koop.cz nebo na infolince 957 105 105. Případně lze využít telefonní kontakt na pracovníka pobočky, který je uveden na vstupních dveřích pobočky. Každý náš pracovník bude nápomocen k vyřešení Vašeho požadavku. Děkujeme za pochopení.

Přeskočit na hlavní nabídku