Sponzoring

V pojištění klademe důraz na velmi vážné životní situace. V souladu s touto strategií se naše sponzorské aktivity soustřeďují na dva velké projekty - podporu Nadace Jedličkova ústavu a Centra Paraple. Oblastí našeho zájmu je tedy sociální zodpovědnost, pomáháme hendikepovaným lidem při jejich návratu do života. Centrum Paraple podporujeme již několik let a spolupráci s Nadací Jedličkova ústavu jsme navázali v roce 2014.

Hlavní oblastí naší spolupráce je tranzitní program „S FLEXI do života“. Program podporuje lidi s tělesným a kombinovaným postižením a pomáhá jim během kritického času přechodu ze školy do aktivní části života.

Nadace jedličkova ústavu

Další oblastí spolupráce s Nadací je podpora při organizaci mnoha sportovních, kulturních a společenských akcí, zaměřených zejména na propojení klientů Jedličkova ústavu s okolním světem.

Centrum Paraple

Naše pojišťovna je partnerem programu „Máma, táta na vozíku”. Ten reaguje na specifické problémy a potřeby lidí po poškození míchy, kteří plánují založení rodiny, nebo už mají malé děti. Čerství rodiče díky programu získávají praktické znalosti a dovednosti spojené s výchovou potomků a tak i jistotu, že rodičovství na vozíku zvládnou. Navazují také kontakty s rodinami s podobným osudem a mohou se vzájemně dělit o své zkušenosti. Aktivně se účastníme také Běhu pro Paraple a Dobročinné akademie.

Nevíte si rady? Rádi vám poradíme!

Kde se můžeme potkat

Navštívit nás můžete v 552 pobočkách po celé České republice.

Přeskočit na hlavní nabídku