Kariéra - Studentská stáž - specialista/ka pro analýzu dat

Kariéra

Drobečková navigace

Studentská stáž - specialista/ka pro analýzu dat

Budete pracovat v Praze. Práce na zkrácený úvazek. Datum nástupu: dle dohody.


Hledáme vysokoškoláka nebo vysokoškolačku se zájmem o hraní si s daty:-).

Hledáme někoho, koho baví z dat vytvářet znalost a pak hlavně tuto znalost použít v praxi.

Někoho, kdo se rád učí a řeší datové hádanky.

 

Na čem pracujeme?

Máme spoustu zajímavých analytických úloh zejména z oblasti:

 • kvality prodeje pojištění
 • identifikace a generování obchodních příležitostí
 • segmentace klientského portfolia
 • online chování klientů

Naše technické zázemí:

 • datový sklad a obchodní/CRM data-mart v MS SQL
 • interaktivní reporting pomocí Qlik Sense
 • pokročilá analytika pomocí R nebo SPSS

Čím se budete zabývat?

 • explorace dat a tvorba interaktivních dashboardů v Qlik Sense
 • spolupráce při analýze dat, zejména z kvality prodeje pojištění, úspěšnosti obchodních kampaní, chování pojistného kmene atd.
 • spolupráce na přípravě dat a pomoc při testování

Pro koho se stáž hodí?

 • pro studenta/ku 4. - 5. ročníku studia na VŠ matematického nebo IT směru
 • pro toho, kdo má zájem poznávat a učit se nové metody a technologie pro datovou analytiku a baví ho práce s daty
 • jakékoliv zkušenosti s datovou analytikou, ekonometrií, databázemi nebo programováním jsou vítané a budou se hodit
Zpět na výpis pozic

Zaujala vás tato pozice?

Jestli je toto pro vás to pravé, neváhejte a pošlete nám svůj životopis.

Kontakt

Přiložte soubory

Soubor nevybrán

Soubor nevybrán

Přílohu můžete vložit ve formátu .rtf, .txt, .doc, .docx nebo .pdf. Maximalní velikost souboru je 5 MB.

Informace o zpracování osobních údajů

V následující části jsou uvedeny základní informace o zpracování Vašich osobních údajů společností Pojišťovna České spořitelny, a.s., Vienna Insurance Group, IČO: 47452820 (dále jen „Pojišťovna“). Více informací o zpracování, včetně práva odvolat souhlas, možnosti podání námitky v případě zpracování na základě oprávněného zájmu, práva na přístup a dalších práv, naleznete v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání, které je trvale dostupné zde.

Berete na vědomí, že Vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení Vaší vhodnosti Pojišťovna zpracovává pro účely hodnocení uchazečů o zaměstnání a provedení náborového procesu, když v tomto případě jde o zpracování, které Pojišťovna provádí na základě kroků vedoucích k uzavření smlouvy.

Berete na vědomí, že Vaše identifikační a kontaktní údaje, údaje související s výkonem práce a údaje o posouzení Vaší vhodnosti Pojišťovna zpracovává na základě oprávněného zájmu pro účel ochrany právních nároků. Proti takovému zpracování máte právo kdykoli podat námitku, která může být uplatněna způsobem uvedeným v Informačním memorandu o zpracování osobních údajů pro uchazeče.

S Vaším souhlasem bude Vaše identifikační a kontaktní údaje a údaje související se výkonem práce zpracovávat Pojišťovna a následující společnosti skupiny vystupující jako správci, aby Vás mohly oslovit s jinou relevantní pracovní nabídkou – Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (IČO: 47116617) a Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (IČO: 63998530), VIG RE zajišťovna, a.s. (IČO: 28445589), Kapitol pojišťovací a finanční poradenství, a.s., (IČO: 60751070), ČPP Servis, s.r.o. (IČO: 28435648), AIS Servis, s.r.o. (IČO: 26264315), S-správa nemovitostí, a.s. (IČO: 01807935), Benefita, a.s. (IČO: 27225038), Global Expert, s.r.o. (IČO: 27472850). Tyto společnosti vás mohou oslovit s relevantní nabídkou.

Tento souhlas je dobrovolný, platí po dobu 3 let od skončení náborového procesu, můžete jej však kdykoliv odvolat. V případě, že souhlas neudělíte nebo jej odvoláte, nebudou Vás Pojišťovna ani společnosti skupiny vést ve své databázi uchazečů po vyrozumění o nepřijetí na požadovanou pozici, a nebudou oslovovat s jinou relevantní pracovní nabídkou.

Odesláním formuláře potvrzujete, že jste se důkladně seznámil se smyslem a obsahem souhlasu se zpracováním osobních údajů a s dokumentem Informační memorandum o zpracování osobních údajů pro uchazeče o zaměstnání, zejména s bližší identifikací dalších správců, rozsahem zpracovávaných údajů, právními základy (důvody), účely a dobou zpracování osobních údajů, způsobem odvolání souhlasu a právy, která Vám v této souvislosti náleží.